Değerli Sektör Mensubumuz,

PAGEV Uluslararası Ambalaj Teknolojileri Kongresi Organizasyon Komitesi adına sizleri 24 Ekim 2017 tarihinde Hilton İstanbul Bomonti Otel'de düzenlenecek olan 4. PAGEV Uluslararası Ambalaj Teknolojileri Kongresi’ne davet etmekten mutluluk duyarız.

Ambalaj sektöründe yeni teknolojiler ve trendler, hammadde, pazar, inovatif gelişmeler ve tasarım gibi konuların tartılaşacağı Kongremiz bu yıl "Tüketici Ürünlerinde  Ambalajlar" teması ile gerçekleşecektir. Temizlik ve kişisel bakım ürünlerinden yiyecek, içeceklere, giyim tekstilden elektronik ürünlerin ambalajına kadar bir çok ürünün dahil olduğu bu grupta ambalaj sektörü mercek altına alınacaktır.
                   
Bildiğiniz üzere ambalajlar yenilikçi teknolojiler sayesinde giderek daha sofistike, hafif ve çok yönlü bir hale gelmiş ve pek çok alanda cam ve kağıt gibi geleneksel ambalajların yerini almıştır. Tüm sektörlerde olduğu gibi ambalaj sektöründe de inovatif ürün geliştiren ve müşterilerine daha fazla katma değer sunan şirketler için gelecekte fırsatlar doğacağı açıktır.

Bu noktadan hareketle devlet kurumlarından, uluslararası kuruluşlardan, üreticilerden ve akademik çevrelerden önemli temsilcilerin yer alacağı kongremiz; hammadde ve pazar, yeni teknolojiler, inovatif gelişmeler, tasarım ve markalaşma gibi konuların tartışılacağı eşsiz bir forum olacaktır. Dünyanın dört bir yanından tanınmış önde gelen şirketlerden konuşmacı ve uzmanların bilgilerini paylaşacağı Kongremize sizleri davet etmekten Vakfımız adına kıvanç duyuyorum.

Saygılarımızla,

Burak ÖNDER
PAGEV Yönetim Kurulu Üyesi / Kongre Komite Başkanı


Ajanda

PAGEV Uluslararası Ambalaj Teknolojileri Kongresi ajanda güncellemelerini buradan takip edebilirsiniz.